جزئیات خبر


شرکت بتن ‌و ماشین قدس رضوی پروژه ایستگاه راه‌آهن سبزوار را اجرا می‌کند

 شرکت بتن ‌و ماشین قدس رضوی پروژه ایستگاه راه‌آهن سبزوار را اجرا می‌کند
1398/2/9

محمود عیدی در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز بیان کرد: این شرکت در مناقصه احداث فاز نخست ایستگاه راه‌آهن سبزوار و ایستگاه بین راهی کیلومتر 912+26، توانست برنده و انتخاب شود .
وی ادامه داد: کارفرمای این پروژه، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور است .
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی با اشاره به زمان آغاز پروژه احداث فاز نخست ایستگاه راه‌آهن سبزوار و ایستگاه بین راهی آن افزود: در حال حاضر قرارداد فی‌مابین منعقد شده و فاز اجرایی آن در اردیبهشت ماه آغاز ‌می‌شود .

عیدی ادامه داد: در این پروژه قرار است شرکت بتن و ماشین قدس رضوی عملیات احداث ساختمان‌های اصلی، جنبی و محوطه‌سازی ایستگاه راه‌آهن سبزوار را انجام دهد .
وی مبلغ اولیه پیمان پروژه ایستگاه راه آهن سبزوار را حدود 417 میلیارد ریال و مدت آن را 24 ماه عنوان کرد .
مدیر عامل شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی اشتغال‌زایی را یکی از اهداف این شرکت دانست و افزود‌: شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی تمام تلاش خود را برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به کار بسته است .

عیدی ادامه داد: با آغاز عملیات اجرایی این پروژه حداقل بیش از 60 نفر به طور مستقیم و تعداد افراد زیادی به طور غیر مستقیم مشغول فعالیت می‌شوند که برای شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است .
وی افزود: از آنجا که در طول این مسیر ایستگاه بین راهی وجود ندارد، لذا ایستگاه راه‌آهن سبزوار ایستگاهی تشکیلاتی و مواصلاتی به حساب می‌آید که به نوبه خود حائز اهمیت است .

 

نظر شما