جزئیات خبر


در شب میلاد حضرت مهدی(عج)؛

مراسم تجلیل از خدمات کارگران آستان قدس رضوی برگزار شد

مراسم تجلیل از خدمات کارگران آستان قدس رضوی برگزار شد
1397/2/13

در شب میلاد حضرت مهدی(عج) و همزمان با روز جهانی کار و کارگر، با حضور قائم ‌مقام تولیت آستان قدس رضوی از خدمات کارگران آستان قدس رضوی تجلیل شد.

به گزارش آستان نیوز، در این مراسم به‌ پاس خدمات نیروهای خدمت‌گزار آستان مقدس علی بن موسی‌الرضا(ع) تعدادی از کارگران آستان قدس رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی در حاشیه این مراسم گفت: هم‌ اکنون 18 هزار نفر در شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان مرکزی آستان قدس رضوی فعال هستند و 11 هزار نفر از این افراد طبق قانون کار و مابقی با قانون آستان قدس رضوی جذب ‌شده‌اند.
علیرضا اسماعیل‌زاده بیان کرد: 2800 نفر از نیروی‌های شاغل در آستان قدس رضوی تحت پوشش موسسه تأمین و پشتیبانی آستان قدس رضوی هستند و از این تعداد 1800 نفر در داخل حرم مطهر رضوی خدمت می‌کنند.
وی اظهار کرد: سامانه‌ای یکپارچه برای ساماندهی نیروی انسانی آستان قدس رضوی تهیه و اطلاعات تمامی کارکنان در آن ثبت‌ شده است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آستان قدس رضوی تاکید کرد: در طی سال گذشته ساماندهی نیروها را حسب تأکیدات تولیت آستان قدس رضوی در دستور کار قرار داده‌ایم.
وی ادامه داد: امروز تمامی نیروهای ساماندهی شده حقوقشان به‌موقع پرداخت می‌شود و افزایش‌های قانونی در حقوق آنها اعمال می‌شود.
 21-97

نظر شما